Tabletki na erekcję – najlepszy skład

Zaburzenia erekcji to problem, który w sposób znaczący obniża komfort życia seksualnego. A co gorsze – dotyka coraz większą ilość mężczyzn (i to także tych młodych). Nie dziwi zatem fakt, iż coraz więcej osób borykających się z tym wstydliwym problemem poszukuje skutecznych sposobów na jego rozwiązanie. Czasami wystarczy wyleczenie choroby początkowej, zmiana trybu życia czy długi odpoczynek. W innych przypadkach niezbędne może okazać się wspomaganie różnymi medykamentami. Wiele z nich jest dostępnych bez recepty.

Jakie składniki powinny znaleźć się w tabletkach na erekcję?

Tabletki na erekcję dostępne bez recepty zawierają różnorodne składniki, których głównym zadaniem jest nie tylko poprawienie potencji, ale także dodanie energii, usunięcie zmęczenia i podniesienie sił witalnych organizmu. A ponieważ ilość dostępnych preparatów jest tak duża, to czasami trudno wybrać ten naprawdę dobry i skuteczny. Dlatego warto zwracać uwagę na skład, w którym powinny znaleźć się następujące składniki:

  • DHEA (dehydroepiandrosteron) – hormon sterydowy wytwarzany w korze nadnerczy, który może zostać przekształcony w testosteron
  • żeń – szeń – doskonale poprawia siły witalne, a tym samym wpływa na zwiększenie popędu i poprawę funkcji seksualnych
  • johimbina – alkaloid otrzymywany ze sproszkowanej kory johimby lekarskiej, który wykazuje działanie stymulujące podobne do kofeiny lub efedryny (jest zalecana w zaburzeniach erekcji na tle psychologicznym)
  • miłorząb japoński – poprawia dopływ krwi do prącia
  • l – arginina – aminokwas rozszerzający naczynia krwionośne, a w konsekwencji poprawiający przepływ krwi (także do członka)
  • epimedium – byliny uważane za naturalny afrodyzjak, który zwiększa satysfakcję seksualną
  • witaminy i składniki mineralne (zwłaszcza kwas foliowy, cynk, selen i witamina E)Tabletki na erekcję - najlepszy skład

Sildenafil – coś szczególnie skutecznego

Jednym z najskuteczniejszych składników występujących w tabletkach na erekcję jest sildenafil – jeszcze do niedawna dostępny jedynie w lekach na receptę. Sildenafil rozkurcza mięśnie gładkie naczyń, co przyczynia się do zwiększenia dopływu krwi do ciał jamistych prącia. Jego działanie jest proste i szybkie – tabletkę wystarczy zażyć około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Tabletki na erekcję – także te dostępne bez recepty – mogą okazać się pomocne w walce z zaburzeniami wzwodu. Jednak aby były efektywne i skuteczne, to muszą posiadać odpowiedni skład. Tylko preparaty bogate w substancje aktywne przyniosą oczekiwany rezultat.

Więcej dowiesz się na https://www.maxigrago.pl/


Tags: